preskoči na sadržaj

Osnovna škola Jurja Šižgorića Šibenik

Login
eDnevnik

eDnevnik za učitelje

eDnevnik za roditelje i učenike

 

Web stranice razreda

1. B razred (2017./2018)

4. B razred (2016./2017.)

Tražilica
Katalog udžbenika

 

Kalendar
« Rujan 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
Prikazani događaji

Izvannastavne aktivnosti

 

Literarna skupina

Filmska skupina

Brojač posjeta
Ispis statistike od 2. 8. 2013.

Ukupno: 494209
Ovaj mjesec: 4224
Ovaj tjedan: 1024
Danas: 68
LINKOVI

 

LIKOVNA KULTURA

 MoMA

KidsWorld

  

Mjesto na kojem možete pronaći e-udžbenike

od osnovne škole do fakulteta, ali i druge e-knjige i obrazovne e-sadržaje.

Prijavite se svojim AAI@EduHr elektroničkim identitetom.

DOKUMENTI
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: 404
Kalendar 2017./2018.

Rezultati Županijskih natjecanja

Završila su županijska natjecanja na kojima su učenici OŠ Jurja Šižgorića i ove godine postigli iznimne rezultate. Znakovit je podatak da je 122 učenika sudjelovalo na nekom od školskih natjecanja i pokušao izboriti pravo sudjelovanja na županijskim ili međužupanijskom natjecanjima. 

 

REZULTATI ŽUPANIJSKIH NATJECANJA

Na županijskom natjecanju iz hrvatskog jezika učenica Klara Jurić (7.a) zauzela je drugo mjesto. (mentor Davorka Bačić)

Učenice Antea Čobanov (5.b),  Ivana Čoraš(8.b), Ivana Kedžo (7.b) i Gabrijela Alviž (6.b) sudjelovale su na županijskoj smotri „Lidrano“ svojim literarnim radovima (mentor Zorica Skroza). Antea Čobanov (5. b) pozvana je na državni LiDraNo koji će se održati od 4. do 8. travnja 2016. u Šibeniku.

Učenik 4. b razreda Nino Marača (mentor Helena Šarić) na županijskom natjecanju iz matematike zauzeo je 11. mjesto u kategoriji četvrtih razreda. Učenik 6. b razreda Kristijan Šarac (mentor Anita Polić) osvojio je prvo mjesto u kategoriji šestih razreda dok je učenik 7.a razreda Karlo Vrančić (mentor Josipa Vukorepa)  treći u kategoriji sedmih razreda.

Učenik Slavica Ivan prvi je na županijskom natjecanju iz povijesti, a učenik Ivo Vrtiprah osmi u kategoriji osmih razreda. (mentor Julijana Višnjić)

Učenik Duje Huljev na natjecanju iz kemije zauzeo je četvrto mjesto, Karlo Vrančić šesto mjesto i Klara Jurić deseto mjesto u kategoriji sedmih razreda. (mentor Marija Mandić)

Odlične rezultate postigli su naši učenici na županijskom natjecanju iz geografije (mentor Antonija Zorić):

Tino Jurlin-prvo mjesto u kategoriji petih razreda.

Kristijan Šarac-prvo mjesto u kategoriji šestih razreda.

Učenica Klara Jurić osvojila je prvo mjesto, a učenica Laura Kalabrić šesto mjesto u kategoriji sedmih razreda

Na natjecanju iz tehničke kulture Viliam Grgas-Tucilo (5.b) u kategoriji Maketarstvo i modelarstvo zauzeo je 13. mjesto u kategoriji , učenica Valentina Kalabrić (6.a) je osma i Petra Bilić (6.a) jedanaesta u kategoriji Graditeljstvo (mentor Toni Plavčić). U foto natjecanju učenica Ana Skorić zauzela je treće, a Nina Klarić (6.a) peto mjesto (mentor Ivana Rupić).  

Uspješni smo bili i u sportskim disciplinama. Na županijskom natjecanju iz nogometa naši učenici osvojili su drugo mjesto (Duje Gulin, Roko Čvrljak, Mihael Zorica, Dario Polić, Antonio Pentek, Josip Šarić, Dominik Malenica, Ivan Strize, Paulo Vrbičić). (mentor Ivica Badžim)

Svim učenicima i njihovim mentorima čestitamo i želimo puno uspjeha u daljnjem natjecanju!

Školska natjecanja 2015./2016.

Matematika

4. razred

6. razred

7. razred

Geografija

Hrvatski jezik

Kemija

Povijest

Tehnička kultura

Isrene čestitke učenicima i mentorima!

 

 

preskoči na navigaciju