preskoči na sadržaj

Osnovna škola Jurja Šižgorića Šibenik

 > Naslovnica
Vijesti

Županijska natjecanja

Autor: Ivana Rupić, 27. 3. 2017.

Nakon održanih školskih natjecanja tijekom siječnja i veljače, učenici naše škole uspjelo se postignutim bodovima plasirati se na višu, županijsku razinu natjecanja.

Lidrano
Marta Skorić (8. a), novinarski rad „Ah, taj pubertet“ (mentor Davorka Bačić)
Antea Čobanov (6. b), literarni rad „Proljeće“ (mentor Zorica Skroza)
Karmen Ćaleta Car (6.b), literarni rad „Zalazak sunca (mentor Zorica Skroza)
Tino Jurlin (6.b), literarni rad „Zima“ (mentor Zorica Skroza)
Engleski jezik (mentor Tomislav Kovačev)
Duje Huljev (8.a), 1. mjesto
Karlo Vrančić (8.a), 2. mjesto
Klara Jurić, (8.a), 5. mjesto
Matematika
Jakov Bujas (4.a), 4. mjesto (mentor Anita Ljubić)
Stipe Bilić (4.a), 6. mjesto (mentor Anita Ljubić)
Iva Nakić (4.a), 15. mjesto (mentor Anita Ljubić)
Luka Popović (4. b), 16. mjesto (mentor Anita Matić)
Joško Erak, (5.b), 7. mjesto (mentor Anita Polić)
Kristijan Šarac, (7.b), 1. mjesto (mentor Anita Polić)
Biologija (mentor Marija Mandić)
Klara Jurić (8.a), 1. mjesto
Stipe Koštan (7.b), 3. mjesto
Laura Kalabrić, 9. mjesto
Fizika (mentor Kasandra Vujić)
Karlo Vrančić (8.a), 5. mjesto
Povijest(mentor Julijana Višnjić)
Kristijan Šarac (7.b) , 1. mjesto
Karlo Vidović (7.b), 3. mjesto
Geografija (mentor Antonija Zorić)
Tonko Zjačić (5.b), 3. mjesto
Tino Jurlin (6.b), 6. mjesto
Kristijan Šarac (7. b), 2. mjesto
Tehnička kultura
Mihaela Ljubić (5.a), 15. mjesto (mentor Toni Plavčić)- Maketarstvo i modelarstvo
Tonina Ilić (5.a), 10. mjesto (mentor Toni Plavčić)- Maketarstvo i modelarstvo
Petra Bilić (7.a), 1. mjesto (mentor Toni Plavčić)-Obrada materijala
Ana Skorić (7.a), 6. mjesto  (mentor Ivana Rupić)-Fotografija
Nina Klarić (7.a), 8. mjesto (mentor Ivana Rupić) -Fotografija
Tjelesno zdravstvena kultura
Odbojka (djevojčice), 3. mjesto (mentor Ivica Badžim)
Laura Lazinica, 8. razred
Leonarda Banovac, 8. razred
Petra Bakotić, 8. razred
Lora Tivanovac, 8. razred
Patricia Malešević, 8. razred
Nika Bolčević, 8. razred
Petra Bilić, 7. razred
Nina Klarić, 7. razred
Josipa  Aleksa, 7. razred
Ana Maria Blatančić, 7. razred
Valentina Kalabrić, 7. razred
Ana Skorić, 7. razred
 
Županijsko natjecanje iz košarke
Karlo Vrančić, 8. razred
Luka Jerkin, 8. razred
Jere Brnić Boće, 8. razred
Jakov Jakoliš, 8. razred
Antonio Klarin, 7. razred
Petar Šarić, 6. razred
Šime Runjić, 8. razred
Marin Mučalo, 7. razred
Duje Miljuš, 7. razred
Josip Šarić, 7. razred
Čestitamo učenicima i njihovim mentorima na trudu koji su uložili, uspješnom predstavljanju naše škole na županijskim natjecanjima i na zavidnim rezultatima!




 

eDnevnik

eDnevnik za učitelje

eDnevnik za roditelje i učenike

Raspored zvona

Pomoćnici u nastavi
Web stranice razreda
Tražilica
Katalog udžbenika
Kalendar
« Studeni 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
Prikazani događaji

Brojač posjeta
Ispis statistike od 2. 8. 2013.

Ukupno: 568903
Ovaj mjesec: 3071
LINKOVI

 

LIKOVNA KULTURA

 MoMA

KidsWorld

  

Mjesto na kojem možete pronaći e-udžbenike

od osnovne škole do fakulteta, ali i druge e-knjige i obrazovne e-sadržaje.

Prijavite se svojim AAI@EduHr elektroničkim identitetom.

 
Oglasna ploča
Korisni linkovi
DOKUMENTI
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: 404
CMS za škole logo
Osnovna škola Jurja Šižgorića Šibenik / Stjepana Radića 44 A, HR-22000 Šibenik / os-jsizgorica-si.skole.hr / ured@os-jsizgorica-si.skole.hr
preskoči na navigaciju