NATIONAL GEOGRAPHIC JUNIOR-FOTOGRAFSKI NATJEČAJ 2009.

Autor: Ivana Rupić, 14. 12. 2009.

Od dvjestotinjak pristiglih fotografija iz svih krajeva Lijepe naše, uredništvo NG Juniora odabralo je najbolje radove u četiri kategorije: humor, životinje, ljudi i krajobraz.

Učenica naše škole Kata Karadžole (VIII.c) osvojila je prvo mjesto u kategoriji LJUDI. Na  taj način je stekla pravo na prijavu na Međunarodni fotografski natječaj u Washingtonu gdje će se s vršnjacima iz cijelog svijeta natjecati za glavnu nagradu-boravak u glavnom američkom gradu.
Kata Karadžole, "PLES"

Lucija Rupić (VIII.c) osvojila je treće mjesto u kategoriji ŽIVOTINJE i kao nagradu dobila DVD filmove iz serijala Životinje iz divljine.

Lucija Rupić, "TUGA"
Čestitamo  Kati i Luciji!

Na Natječaju su sudjelovali i ostali članovi Foto grupe naše škole:

Laura Bačelić                                    Mia Bilić

Andrea Brakus                                                   Andrea Brakus

Nika Fantulin                                                      Kata Karadžole

Anđela Klisović                                           Lucija Rupić

Nina Lucić                                                                      Mia Mitrić

Petra Ramljak                                                 Petra Ramljak

Karmen Šparada                                          Josipa Kokić