ISERLOHN-ZÜRICH NAGRAĐENI RADOVI

Autor: Ivana Rupić, 4. 4. 2012.

Lara Ljubić, učenica 4. a razreda, osvojila je 3. mjesto na likovnom natječaju za djecu hrvatskih iseljenika iz čitavoga svijeta u kategoriji učenika od 1.-4. razreda osnovne škole .

Osim Lare na likovnom natječaju sudjelovale su učenice Iva ilić i Nina Šejat (4. a razred, mentor Helena Šarić).

Likovni radovi

ISERLOHN-ZÜRICH NAGRAĐENI RADOVI

Posted on : 14-03-2012 | By : admin |

ISERLOHN-ZÜRICH/objavljujemo rezultate likovnog natječaja za djecu hrvatskih iseljenika iz čitavoga svijeta:

Za uzrast 5. do 8. razreda

1.mjesto: Stephanije Šagolj Hrvatska škola „Bartol Kašic“ Melburne –Australija mentor Glorija Jurešić

Šimun Anzulović OŠ Šime Budinić Zadar mentor
Nada Peraić

2.mjesto: Pia Petrušanec-IV OS Varaždin mentor Maja Đakmanec. Bartola Perica OŠ Šime Budinić Zadar mentor Nada Peraić

3. mjesto Ema Bek IV OŠ Varaždin mentor Maja Đakmanec, Gabrijela Jurković OŠ V.Nazor Crikvenica-mentor Suzana Kljus, Felipe Gomez HDS-Punta Arenas Chile mentor Kristina Bacani. Tatjana Vojnić Purcar OŠ I.Milutinovic Subotica Srbija, Dolores Klasan Hrvatska skola “Bartol Kašić”-Melburne Australija mentor Vesna Mecanović.

4. mjesto Danijela Macan HDS-Bartol Kašić Paris, Francuska mentor Doroteja Gran, Valentina Tikvicki OŠ. I.MilutinoviĆ Subotica, Glorija Beljan Dortmumnd LR LEPTIR-ISERLOHN mentor Ankica Karaćić, Pavla Vidović Mala škola hrvatskoga jezika Buenos Aires Argentina mentor Marija Dujmović, Ana Stipančević HS Bartol Kašić Melborne Australija mentor Vesna Mecanović.

Za uzrast 1. do 4. razreda:

1.mjesto Dilara Kušić OŠ Marija Bistrica mentor Biserka Ciglenički, Tonko Pavičević OŠ Viktora Cara Emina Lovran mentor Snježana Kovačević.

2. mjesto: Dora Hađak i Julija Dodig OŠ Ljudevita Gaja- Zaprešić mentor Martina Velikov.

3.mjesto: Marija Gerić i Tea Barcanec OŠ. Braće Radić Koprivnica mentori Snježana Janjić i Dragica Ljubić, Dora Fajdetić OŠ Srdoči Rijeka mentor Verica Muhvić, Petra Sekrst OŠ V.Nazora Crikvenica-mentor-Maja Lončarević, Ema Dijan OŠ Viktora Cara Emina-Lovran-mentor – Snježana Kovačević, Manuel Antonio Brozović OŠ V.Nazora-Crikvenica-mentor-Maja Lončarić, Tea Suvak OŠ Srdoči-Rijeka-mentor-Verica Muhvić, Emanuel Ivan Puček-OŠ E. Kvaternika-mentor-Marica Kupina, Petra Sekrst-OŠ V. Nazora-Crikvenica-mentor-Maja Lončarić, Lara Ljubić OŠ J.Sižgorić -Šibenik-mentor-Helena Šarić, Tamara Gašparić OŠ Braća Radić-Koprivnica-mentor-Marija Petras.

4.mjesto: Ivana Severino HDS-Punta Arenas-Chile-mentor-Kristina Bacani, Valentina Volić HKZ-Zürich-HDS  Švicarska mentor Grozdana Leka.

Preuzeto s http://www.hrvatskiglas-berlin.com/?p=39727