LIKOVNI I LITERARNI NATJEČAJ ZA UČENIKE OSNOVNIH ŠKOLA NA TEMU "MAČKE"

Autor: Ivana Rupić, 19. 4. 2021.

U likovno-literarnom natječaju „Mačke“, u kategoriji serije likovnih radova, učenici 3.b razreda osvojili su prvo mjesto:
Nikolina Mišura, Lovre Meić, Sara Bralić, Maša Radak, Marta Bogut, Marko Anđelić, Anja Unić, Bepo Živković, Leo Žonja, Karlo Palinić, Bartol Smoje, Angela Šerka, Zara Šimunić, Toma Šnajder, Dominik Zamarin, Monika Bolanča, Klara Mrvica, Karlo Petković, David Skelin, Maša Perišić, Mila Gončin, Barbara Bujas Božajić, Vice Cukrov, Asija Čelar i Vjenceslav Magazin.
mentorica: Emilija Markoč

Marta Bogut, Marko Anđelić, Anja Unić, Bepo Živković, Lao Žonja

Monika Bolanča, Klara Mrvica, Karlo Petković, David Skelin, Maša Perišić

Izložba na temu Mačke upriličena je povodom rođendana Vesne Parun, 10. travnja. Na natječaju je sudjelovalo 171 dijete iz 10 škola, a izložba traje do 22. 4. 2021.

Rezultati likovno-literarnog natječaja „Mačke“:
Likovni radovi:
- kategorija pojedinačni radovi
1. Cvita Slavica 4. b; OŠ Tina Ujevića; mentorica: Ljiljana Stamenković
2.Cvita Palinić 3. r., OŠ Skradin; mentorica: Božena Plančić
3. Ivona Kartelo 1. r.; OŠ Skradin
4. Maks Macura 4. r.; Katolička OŠ; mentorice: Antonija Mamužić, Katarina Pilipac
- kategorija skupni radovi
1. Nikolina Mišura, Lovre Meić, Sara Bralić, Maša Radak, Marta Bogut, Marko Anđelić, Anja Unić, Bepo Živković, Leo Žonja, Karlo Palinić, Bartol Smoje, Angela Šerka, Zara Šimunić, Toma Šnajder, Dominik Zamarin, Monika Bolanča, Klara Mrvica, Karlo Petković, David Skelin, Maša Perišić, Mila Gončin, Barbara Bujas Božajić, Vice Cukrov, Asija Čelar i Vjenceslav Magazin, 3. r.
OŠ Jurja Šižgorića; mentorica: Emilija Markoč
- kategorija serije radova
1. Daniel Ninić, Lana Ibrahimović, Lana Živković, Luka Borak, Viktor Pejčinović, 6.a OŠ Vidici; mentorica: Stela Čuturić
2. Anđela Podrug, Magdalena Biluš, Franko Biluš, Ida Biluš, Duje Perković, Niko Ledenko, 6. r. OŠ Čista Velika; mentorica: Manuela Srdarev
3. Hana Mijat, Tamara Cukrov 1. r, Mia Korpar 3. r., Luka Grbelja, 4. r. OŠ Meterize; PŠ Prvić Šepurine; mentorica: Marisa Krolo
4. Anđela Brkić, Tonko Bura, Debora Peran, Kaja Jakelić, Marija Glasnović, Lana Protega, Adrian Žura, Ante Bandalović, 1. r. Katoličke osnovna škola; mentorice: Željka Ćaleta Car, Sanja Celić
Literarni radovi:
1. Ava Klisović, 5. r. Osnovna škola Tina Ujevića; mentorica: Anđela Lapov
2. Klara Tomić 7. a OŠ Meterize; mentorica: Hamida Šarić, prof.
3. Mia Korpar 3. r. OŠ Meterize, PŠ Prvić Šepurine; mentorica: Marisa Krolo, dipl. učiteljica
4. Mirna Kero 6. r Osnovna škola Tina Ujevića; mentorica: Anđela Lapov
5. Lucija Tomić 7. a OŠ Meterize; mentorica: Hamida Šarić, prof.
6. Roko Miškić 7. a OŠ Meterize; mentorica: Hamida Šarić, prof.

Priloženi dokumenti:
pozivnica_Macke_21.pdf (708.16 KB)