Lino višebojac u našoj školi

Autor: Ivana Rupić, 18. 4. 2011.

13. travnja 2011.

Rekorder iz Draženove škole

OŠ Jurja Šižgorića iz Šibenika, koja s ponosom čuva uspomenu na svog najslavnijeg učenika Dražena Petrovića, dobila je još jednog junaka. To je učenik osmog razreda Krešimir Zoričić koji je na Lino višebojcu osvojio 170 bodova. To je rekord ovogodišnje sezone i ujedno jedan od najboljih rezultata u pet godina ovog natjecanja. Sa širokim osmjehom na licu, stalno dobro raspoložen, Krešimir je naprosto letio terenom, pogađao sa svih pozicija, a njegova borbenost i vedrina oduševili su i sportske goste Lino višebojca Antoniju Mišura, košarkašicu Jollya i Mehmeda Alispahića, nogometaša Šibenika. Riječi pohvale popularni šibenski sportaši imali su i za pobjednicu u konkurenciji djevojčica Klaudiju Periša. Ova učenica osmog razreda, koja inače trenira košarku osvojila je 140 bodova i pobjednički konfeti zasluženo su poletjeli iznad njezine glave.

Klaudija se pohvalila da je njena najbolja prijateljica Lucija Vuković, prošlogodišnja pobjednica cjelokupne sezone Lino višebojca i da će joj pomoći u pripremama za veliko finale. Lucija je pratila natjecanje u školi Jurja Šižgorića i svima ispričala kako joj je pobjeda u Lino višebojcu omogućila da ostvari svoj sportski san i posjeti igrače Tottenhama predvođene hrvatskim reprezentativcima Lukom Modrićem, Vedranom Čorluka, Nikom Kranjčarom i Stipom Pletikosom.

A svoj san o veselom sportskom druženju odsanjali su i mali višebojci, učenici od prvih do četvrtih razreda, koji su s puno žara i uz potporu medvjedića Lina vukli konopac, skakali u vrećama i trčali štafetu. Slatka Lino lada i ostali Lino proizvodi uz veliki pljesak starijih kolega iz škole bili su im velika nagrada za borbenost i spretnost koju su pokazali.

Preuzeto  sa stranice  http://www.podravka.hr/odgovornost/sponzorstva/lino-visebojac

Ovu malu sportsku manifestaciju  uveličali su košarkašica JOLLY-a Antonija Mišura i nogometaš HNK Šibenik Mehmet Alispahić.U našoj škoKaoK

Fotografije Franke Vrtiprah (VI.c) možete vidjeti na: