> PROJEKTI  > Erasmus +
Novi Erasmus projekti

Od ove školske godine OŠ Jurja Šižgorića sudjeluje u dva nova Erasmus+ projekta:

• THE USE OF MODERN INFORMATION TECHNOLOGIES FOR TEACHING  MATHEMATICS AND NATURAL SCIENCES - UPOTREBA SUVREMENE INFORMATIČKE TEHNOLOGIJE U PODUČAVANJU MATEMATIKE I PRIRODNIH ZNANOSTI (EURO-TIK)

Koordinatorica projekta koji se bavi poučavanjem matematike i prirodnih znanosti pomoću suvremene tehnologije je učiteljica matematike Anita Polić.

Učiteljica razredne nastave Anita Matić koordinatorica je projekta koji obrađuje temu europske baštine. Upravo jačanje svijesti o kulturi i baštini postaje moćno sredstvo protiv radikalizacije u današnjem svijetu političkih i kulturoloških promjena.

Oba projekta donose aktivne zadatke učenika kroz različite projektne teme i traju 24 mjeseca.

FILMOVI

Na ovom LINKU možete vidjeti sve filmove nastale u „Challenge as a Modern Pedagogical Tool“ projektu.

Challenge as a Modern Pedagogical Tool

Završni susret Erasmus+

Autor: Ivana Rupić, 22. 6. 2017.

Naš Erasmus+ projekt „Challenge as a modern pedagogical tool“ odnosno Izazov kao moderni pedagoški alat,  koji je pod pokroviteljstvom Agencije za mobilnost i projekte EU započeo prije dvije godine završava zajedničkim susretom svih sudionika u našoj školi i našem gradu.

19. lipnja u našoj školi održana je svečana priredba povodom zajedničkog susreta, a sve sudionike projekta pozdravio je i zamjenik gradonačelnika Danijel Mileta u gradskoj knjižnici „Juraj Šižgorić“.

U Šibeniku boravi 25 učenika i 18 učitelja iz Češke, Poljske, Portugala i Turske, a za njih su u sklopu završnog susreta projekta, organizirane brojne radionice u školi i na MDF-u, upoznavanje grada i naše županije te sudjelovanje u različitim zajedničkim druženjima i kulturnom životu grada.

linkovi:

« Listopad 2018 »