Online nastava

Autor: Ivana Rupić, 17. 3. 2020.

Dragi učenici,

naša online nastava polako se zahuktava, a mali tehnički problemi kao što su prijava u aplikaciju Teams i sl. se rješavaju. Kao što već znate, svi dani od ponedjeljka (16.3.) se računaju kao nastavni dani i upisuju se u e-Dnevnik. Od vas učenika se očekuje da izvršavate aktivnosti u virtualnim učionicama, ali ne trebate to raditi u realnom vremenu, dovoljno ih je izvršavati tijekom dana.  Učitelji će pratiti vaše aktivnosti, zadavati zadatke, poticati vas. Primjereni oblici ponašanja  koje ste naučili u učionici vrijede i u virtualnim učionicama te za neprimjerena ponašanja možete snositi posljedice, a sva izostajanja s nastave moraju biti opravdana vašem razredniku od strane roditelja.

Na Sportskoj televiziji i HRT3 prema rasporedu koje ističemo na našoj web stranici,  izvode se sadržaji koje isporučuje Ministarstvo znanosti i obrazovanja. Također, vaši učitelji će vam putem virtualnih učionica i drugih komunikacijskih kanala po našem školskom rasporedu zadavati zadatke, obrađivati lekcije i pomagati u  svladavanju gradiva.

Za sve probleme na koje naiđete javite se vašim razrednicima ili na školski mail ured@os-jsizgorica-si.skole.hr. Nastojat ćemo ih brzo riješiti da bi vaša nastava i praćenje nastavnog gradiva bila što lakša i kvalitetnija.

Materijali na YouTube kanalu  sa HTV3 -https://www.youtube.com/channel/UC2FkzJufULIFv7f2RO-tgjw

Česta pitanja i odgovori - https://skolazazivot.hr/nastava-na-daljinu-cesta-pitanja-i-odgovori-17-3-2020/

Raspored TV programa

Pravilno pranje ruku